Cement - Garwolin,Łomża i Łuków

Cement jest podstawowym materiałem, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Bez jego udziału nie można wybudować nawet małego murku w ogrodzie, a już z pewnością jest niezbędny do konstruowania wielopiętrowych budynków czy mostów. Pomimo traktowania go głównie jako surowca niezbędnego do tworzenia mieszanek betonowych, jest to materiał złożony zarówno pod względem składu, jak i sposobu produkcji. Cement jest produkowany w procesie wypalania klinkieru z surowców mineralnych takich jak glina oraz wapień lub margiel. Klinkier jest mielony i mieszany z gipsem, dzięki któremu można kontrolować czas wiązania cementu.

Cement stosuje się w charakterze spoiwa hydraulicznego do tworzenia mieszanek takich jak beton towarowy, zaprawa cementowa lub cementowo-wapienna. Za jego pomocą łączy się różne materiały budowlane w trwałe i stabilne konstrukcje. Zależnie od składu i przeznaczenia wyróżnia się wiele rodzajów cementu o przeznaczeniu uniwersalnym i specjalnym. Każda z odmian tego materiału ma parametry określone normą.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości cementy pakowane na paletach (waga palety = 1,4 tony), foliowane kapturem termozgrzewalnym.

Sprzedajemy:

  • cement portlandzki CEM I 42,5 R,
  • cement portlandzki CEM I 32,5 R,
  • cement portlandzki CEM II/B-V 32,5 R,
  • cement murarski MC 22,5 X,

Dystrybucję materiałów budowlanych prowadzimy na terenie całego kraju, jednak do współpracy szczególnie zachęcamy klientów z miejscowości takich jak Białystok, Garwolin, Ostrów Mazowiecka, Pułtusk, Siedlce czy Wyszków.


grupaavista

cement portlandzki CEM I 42,5 R

grupaavista

cement portlandzki CEM II 42,5 AV

grupaavista

cement portlandzki CEM II/B-V 32,5 R

grupaavista

cement MC 22,5 X