Bloczki betonowe

Bloczki betonowe to drobnowymiarowe elementy budowlane, które najczęściej wykorzystuje się do budowy fundamentów domów jednorodzinnych. W siedzibie Spółki w Sulęcinie Wlościańskim oraz w oddziale w Wyszkowie i Krzywdzie zakupią Państw bloczki betonowe produkowane zgodnie z normą PN-EN 771-3+A1:2015-10 o wymiarach 380 x 240 x 120 mm pakowane po 48 sztuk. Poza odbiorem osobistym nasi Klienci mogą skorzystać z opcji dostawy na miejsce budowy. Dowozimy towar do miejscowości wskazanej przez klienta np.: do Ostrowi Mazowieckiej, Łukowa, Serocka, Łomży, Radzymina oraz innych pobliskich miejscowości. W zależności od Państwa potrzeb możemy również dostarczyć beton towarowy.

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i dużych firm budowlanych. W celu omówienia szczegółów zlecenia zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby w Sulęcinie Włościańskim oraz oddziału w Krzywdzie oraz w Wyszkowie.

Zastosowanie bloczków betonowych

Ze względu na mnogość zastosowań oraz stosunkowo niską cenę, bloczki betonowe cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów i Klientów prywatnych z Serocka, Wyszkowa, Łukowa oraz całej Polski. Materiał ten jest powszechnie wykorzystywany do budowy fundamentów domów jednorodzinnych i obiektów. Ponadto znajduje zastosowanie podczas budowy ścian konstrukcyjnych i działowych, podmurówek oraz murków w ogrodzeniach. Bloczki są doskonałą alternatywą dla droższych cegieł i pustaków. Wybierając ten materiał, można znacząco skrócić czas pracy, ponieważ jest on niezwykle prosty w obróbce oraz nie wymaga tynkowania lub deskowania. Co więcej, charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną, wytrzymałością oraz ognioodpornością.

 

grupaavista

grupaavista